O Firmie

Skuteczne strony internetowe i profesjonalna obsługa w sieci dla małych, wielkich firm.

Agencja Interaktywna EWEO

Pasja i zaangażowanie w każdy internetowy projekt

EWEO to młoda, kreatywna, pełna zaangażowania, w to co robi firma składająca się z jej założyciela – Wojciecha Wiedeńskiego oraz wielu doświadczonych specjalistów działających zdalnie.

Agencja EWEO z racji tego, że jest napędzana paliwem rakietowym wyniesie w kosmos każdy innowacyjny projekt w internecie. Zanim rozpoczniemy przygotowanie projektu, zawsze chcemy ustalić:

RobimyInternety

Wizja

Firma EWEO powstała w celu zaistnienia małym oraz średnim przedsiębiorcom, bo wierzymy, że posiadanie dobrze wyglądającej strony internetowej nie musi rujnować budżetu małej lokalnej firmy. Nasza agencja tworzy wizerunek firm lub osób prywatnych począwszy od wykreowania logotypu, omówienia wspólnej identyfikacji, przez wydruk materiałów reklamowych kończywszy na wykonaniu strony lub sklepu internetowego.
 
Nawiązując stałą współpracę zapewniamy wsparcie techniczne oraz możliwość zaplanowania strategii dla Państwa działalności w sieci. Omówimy cel, a później sukcesywnie będziemy go realizować.Kompleksowość usług jakie oferuje nasza agencja daje możliwość zachowania spójności w działaniach marketingowych.

Telegraficzny skrót

Historia Agencji

Początek

Pierwszy komputer, pierwsza lekcja informatyki i pierwsza wykonana strona internetowa.

2010

Edukacja

W tym roku została zarejestrowana firma oraz zakupiona domena eweo.pl

2017

Rozwój

Ciągle poszerzamy wiedzę oraz uczestniczymy w branżowych konferencjach.

2021

Kosmos

Byle do gwiazd

?