O firmie

Dlaczego my?

W kilku zdaniach...

Eweo to młoda, kreatywna, pełna zaangażowania, w to co robi firma składająca się z jej założyciela – Wojciecha Wiedeńskiego oraz wielu doświadczonych specjalistów działających zdalnie. Agencja EWEO z racji tego, że jest napędzana paliwem rakietowym wyniesie w kosmos każdy innowacyjny projekt w internecie.

Bez różnicy czy rozpoczynasz swoją działalność w internecie czy chciałbyś drogi czytelniku wznieść swoją markę na nowy wyższy poziom.

Eweo powstało po to, aby o Twojej działalności zrobiło się głośno!

Nasza wizja

Firma EWEO powstała w celu zaistnienia małym oraz średnim przedsiębiorcom, bo wierzymy, że posiadanie dobrze wyglądającej strony internetowej nie musi rujnować budżetu małej lokalnej firmy. Nasza agencja tworzy wizerunek firm lub osób prywatnych począwszy od wykreowania logotypu, omówienia wspólnej identyfikacji, przez wydruk materiałów reklamowych kończywszy na wykonaniu strony lub sklepu internetowego.
 
Nawiązując stałą współpracę zapewniamy wsparcie techniczne oraz możliwość zaplanowania strategii dla Państwa działalności w sieci. Omówimy cel, a później sukcesywnie będziemy go realizować.Kompleksowość usług jakie oferuje nasza agencja daje możliwość zachowania spójności w działaniach marketingowych.