Opinie klientów

Niech nasi klienci opowiedzą o swoich doświadczeniach bezpośrednio. Przeczytaj ich własne słowa dotyczące współpracy z nami.
DOSKONAŁA
44 opinii na
Olga Klucznik
Olga Klucznik
2023-12-28
Nigdy nie miałam lepszej współpracy. Bardzo profesjonalnie, sprawnie i najwyższej jakości. Polecam
Emma
Emma
2023-12-13
Fachowa obsługa i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam wszystkim!
Paula K
Paula K
2023-11-26
Kreatywne pomysły, nowoczesne rozwiązania i terminowość - to tylko niektóre zalety pracy z agencją interaktywną Eweo. Wszystkie przygotowywane przez firmę koncepcje były trafione w punkt, a prace nad nimi przebiegały w pełnej synergii, szybko, sprawnie i z najwyższą precyzją. Jeśli szukacie firmy, która czyta w Waszych myślach i nie lubicie godzinami tłumaczyć tysiąca poprawek to Agencja Interaktywna EWEO będzie idealnym partnerem do współpracy, nawet przy nietypowych realizacjach. Dziękujemy za miłą i sprawną współpracę, która trwa już 3 lat, stworzenie cudownego sklepu internetowego ArtPar oraz sprawowania pieczy nad nią.
Ewa Wojteczek
Ewa Wojteczek
2023-11-20
Dziękujemy za współpracę, szybko, zgodnie z umową i z naszymi oczekiwaniami, polecam każdemu
Michał Stępień
Michał Stępień
2023-11-14
Nie mogę wystawić firmie EWEO wystarczająco wysokiej oceny! Profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność sprawiły, że nasza współpraca była niezwykle satysfakcjonująca.. Od samego początku byliśmy pod wrażeniem ich zdolności do zrozumienia naszych potrzeb i przekształcenia ich w funkcjonalny, estetyczny projekt. Każda nasza sugestia została uwzględniona, a efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam EWEO każdej firmie, która poszukuje partnera do tworzenia profesjonalnych stron internetowych.
Mat Kop
Mat Kop
2023-11-10
Korzystam z usług. Pełen profesjonalizm. Jestem zadowolony. Gorąco polecam ????
Karol Jakubik
Karol Jakubik
2023-09-07
Pan Wojtek dobrze kiedyś wybrał branżę, w której działa ponieważ sprawdza się w zupełności. Budowa stron internetowych oraz identyfikacja wizualna to nie tylko jego praca ale i pasja. Polecam również za rzeczowość i bezproblemowy kontakt.
Clean Mode
Clean Mode
2023-07-14
Spoko gość. Jak na informatyka to, o dziwo, da się z nim normalnie porozumieć. Dla Clean Mode właściwa komunikacja jest bardzo istotna, stąd też zdecydowaliśmy się na stałą współpracę z Panem Wojciechem. Prace wykonywane terminowo. Nie bierze zleceń na wyrost, o wszystkim rzetelnie informuje. Możemy jego usługi z czystym sumieniem zarekomendować. Zespół Clean Mode.
Jacek Gasiulewicz
Jacek Gasiulewicz
2023-06-22
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Usługa przerosła nawet moje oczekiwania i to wszystko w dobrej cenie. Polecam w 100%
Grażyna Bykowska
Grażyna Bykowska
2023-06-14
Współpraca z Wojtkiem jest zawsze na najwyższym poziomie! Zrealizuje najbardziej wymagające zadania. Polecam